Łatwy Start z Multibim.
Archicad dla praktykantów 50% taniej

Łatwy Start z Multibim
Pierwsze kroki w biurze projektowym to mieszanka ekscytacji i wyzwań, zarówno dla młodego architekta, jak i jego opiekuna. Mamy dobre wieści dla obu stron! Od teraz możecie zapewnić sobie łatwy start z Archicadem dla praktykantów za pół ceny wraz z aktualizacjami i wsparciem technicznym. Jak je otrzymać? To bardzo proste!

Dzięki programowi Łatwy Start z Multibim Twoje biuro może zaoferować atrakcyjne praktyki z wykorzystaniem jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi projektowych na rynku. Dołączając do programu otrzymasz licencje Archicada za pół ceny na 4 miesiące, w trakcie których zagwarantujemy im stały dostęp do aktualizacji, a także udzielimy niezbędnego wsparcia technicznego. Wszystko, co musisz zrobić to spełnić kryteria ujęte w Standardzie Studenckich Praktyk Zawodowych IARP i uzyskać status opiekuna praktyk. Jeśli pierwszy krok masz za sobą, wypełnij poniższy formularz a wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.

Łatwy Start z Multibim to:

Oszczędność dla biura

Program zapewnia oprogramowanie Archicad 27 za pół ceny lub zupełnie darmowe, jeśli po 4 miesiącach pracownia zdecyduje się na zakup licencji wieczystej.

Zawsze aktualny Archicad

W ramach programu Łatwy Start z Multibim, wszyscy Twoi praktykanci będą pracować na najnowszej wersji Archicada ze stałym dostępem do wszelkich aktualizacji.

Pełne wsparcie techniczne

Zespół wsparcia technicznego Multibim zapewni Twoim praktykantom odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące pracy w Archicadzie. 

Dołącz do programu